REGULAMIN

ZASADY

Regulamin określa informacje, zasady korzystania oraz uzyskiwania odpisów za pośrednictwem serwisu internetowego www.krajowyrejestrsądowy.pl

USŁUGA

Usługa świadczona przez firmę SI 24 – (właściciela strony) polega na pobraniu odpisu z KRS z Sądu rejestrowego na podstawie złożonego zamówienia za pośrednictwem wypełnionego formularza zamówienia na stronie www.krajowyrejestrsądowy.pl. Na podstawie wprowadzonych danych klienta w formularzu zamówienia system generuje wniosek o wydanie odpisu, który następnie dostarcza się do Sądu. Uzyskane prawomocne odpisy z Sądu rejestrowego są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej (priorytetem) na adres Zamawiającego podany w formularzu zamówienia.

OPŁATY

Za zrealizowane zamówienia pobierana jest opłata zgodnie z cennikiem zawartym na stronie www.krajowyrejestrsądowy.pl który szczegółowo określa opłaty za usługę, opłaty sądowe oraz koszty przesyłki.

TERMINY

Czas realizacji zamówienia zależy od wydania dokumentu z Sądu.

Odpisy z KRS wysyłane są w dniu wydania z sądu. Na terenie Warszawy i całej POLSKI odpisy z KRS i są dostarczane następnego dnia roboczego jeśli wybrana została przesyłka kurierem. Uzyskane odpisy z KRS wysyłane są po otrzymaniu płatności i wydania dokumentu przez Krajowy Rejestr Sądowy.

Firma kurierska zobowiązana jest dostarczyć przesyłkę z odpisami do Zamawiającego  następnego dnia roboczego na terenie Warszawy i poza terenem Warszawy po nadaniu przesyłki.Po uzyskaniu odpisu z Sądu i nadaniu przesyłki usługę uznaję się za zrealizowaną. Jeśli księga jest w migracji zamówienie zostaje zrealizowane gdy księga będzie już dostępna w systemie elektronicznym. Firma SI 24 nie bierze odpowiedzialności za opóźnienia uzyskania odpisu z powodu awarii  systemu informatycznego sądu wydającego odpis oraz za opóźnienia przez firmę dostarczającą przesyłkę. Firma SI 24 nie bierze odpowiedzialności za błędne wypełnienie formularza zamówienia na stronie przez Zamawiającego. Odpisy uzyskujemy na podstawie podanych numerów KRS. Aby uzyskać kopię na e-mail należy zaznaczyć to w uwagach w zamówieniu i odpis musi posiadać poniżej 50 stron.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Złożenie zamówienia na stronie www.krajowyrejestrsądowy.pl za pomocą formularza zamówienia, równoznaczne jest z zapoznaniem się i przyjęciem postanowień niniejszego regulaminu oraz akceptacją Polityki Prywatności zgodnie z RODO. Wprowadzane dane są przetwarzane tylko w celu realizacji zamówienia i nie będą wykorzystywane do celów marketingowych.